BacklinkVideo

Zararlı Bağlantıları (Backlink) Reddetme

Zararlı bağlantılar hemen hemen bir çok internet girişimcisinin karşılaştığı problemlerin başında gelmektedir. Bu zararlı bağlantıları reddetme işlemini gerçekleştirmenin yollarını adım adım ele aldığım bir video hazırladım. Aslında bu video da backlink analizi de yer almaktadır. Video net olarak backlink nasıl alınmalı? Nasıl analiz edilir? Web siteme verilen zararlı bağlantılar nasıl reddedilir? gibi sorulara cevap vermektedir.

Şimdi hemen videoyu izlemeye başla ve bu sürece tamamen hakim ol.

Ayhan KARAMAN

Site Destek Ajans Kurucusu. SEO Eğitmeni ve SEO Aşığı. :) 1 YouTube 3 Webrazzi Ödülü. Ne demiş Albert Einstein: “Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.”

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Çok güzel bir paylaşım olmuş zararlı backlink ler yüzünden da değerlerim hepsini kaybettim sayenizde inşallah eski da ve pa değerlerim geriye gelir teşekkürler…

  2. Kendi web siteme acemi zamanlarımda yanlış yerlerden aldığım backlinkler o kadar çok zarar veriyordu ki bu yazıyı okuyana kadar… Tüm zararlı bağlantıları engelledim şu an daha iyi.

  3. Disavow aslında belirli bir yere gelmiş tüm sitelerin kullanması gereken bir olay, spam backlinkler siteye göründüğünden daha fazla zararlar veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı