BacklinkVideo

Zararlı Bağlantıları (Backlink) Reddetme

Zararlı bağlantılar hemen hemen bir çok internet girişimcisinin karşılaştığı problemlerin başında gelmektedir. Bu zararlı bağlantıları reddetme işlemini gerçekleştirmenin yollarını adım adım ele aldığım bir video hazırladım. Aslında bu video da backlink analizi de yer almaktadır. Video net olarak backlink nasıl alınmalı? Nasıl analiz edilir? Web siteme verilen zararlı bağlantılar nasıl reddedilir? gibi sorulara cevap vermektedir.

Şimdi hemen videoyu izlemeye başla ve bu sürece tamamen hakim ol.

Ayhan KARAMAN

Site Destek Ajans Kurucusu. SEO Eğitmeni ve SEO Aşığı. :) 1 YouTube 3 Webrazzi Ödülü. Ne demiş Albert Einstein: “Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.”

İlgili Makaleler

27 Yorum

  1. Sitem sürekli zararlı link çıkışı veren dizin siteleri yüzünden zarara uğruyordu. Zararlı bağlantıları reddetme makaleniz sayesinde bu sorunu da çözdüm, desteğiniz için teşekkür ediyorum.

  2. hocam sen bir tanesin lafı evelemeden gevelemeden bize zararlı backlinklerden kurtulma yöntemini gösterdin saygıyla selamlıyorum sizi çok teşekkürler.

  3. Farkında olmadan sitemize en çok zarar veren konuların başında geliyor. Yol gösterici olması açısından sade bir dille açıklamışsınız ve harika olmuş. Sayenizde faydalandım.

    Teşekkürler.

  4. Bazılarımız aldığımız backlinklerin kaliteli olup olmadığını bilmeden alıyor. Buna en iyi örnek kendimi gösterebilirim. Backlink analizi yapabilecek arkadaşlarımızın sayısının da çok olmadığını düşünüyorum. Ama videonuz gerçekten yol gösterici bir video. Bir gazeteci olarak size teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayhan Karaman YouTube
YouTube Kanalıma Abone Ol, Ücretsiz Videoları Kaçırma!
Abone Ol
Ücretsiz Videoları Kaçırma!
ABONE OL