fbpx

Adwords Uzmanı

Adwords Uzmanı, Google Adwords kampanya sürecini profesyonel olarak yöneten kişilere verilen unvandır. Online alışveriş sitenizin müşteri sayısını, ciro ve marka bilinilirliğini artırmak için Google çok önemli bir rol oynamaktadır.

Google Adwords yeni adıyla Google Ads ile şirketiniz için daha fazla yatırım getirisi ve daha fazla kar elde edebilirsiniz.

Google Ads (Adwords) Uzmanı

Bizim profesyonel uzmanlarımız şirketiniz için Google Ads hesabınızı daha karlı hale nasıl getirir birlikte keşfedelim;

Eğer şirketinizin trafiğini ve satışlarını artırmak için Adwords kullanıyorsanız sonuçları ölçümleyebilmeniz gerekmektedir. Yani harcanan zaman ve para karşılığında ne alıyorsanız bunları bilmeniz gerekir. Geliştirilen Google Adwords maksimum sonuç elde etmek için yüksek düzeyde uzmanlık gerektiren daha karmaşık bir hale gelmiştir.

Google Ads (Adwords) hesabınızın maksimum sonuç vermesini sağlamak için 50’ye yakın faktörü optimize ediyorum.

Şirketinizin Adwords Kampanyalarını Daha Karlı Hale Getirmek için 6 Yol:

  • Anahtar Kelime Seçimi
  • Maliyet ve Bütçe Optimizasyonu
  • Gelişmiş Hedefleme
  • Site İçi Optimizasyon
  • Akıllı Kararlar
  • Ölçümler ve Strateji

Ben artık Ads konusunda sadece eğitim veriyorum. Eğer kendi hesabımı yönetmek istiyorum diyenler arasındaysanız aşağıda yer alan formu doldurabilirsiniz.

%25 İndirim Fırsatını Kaçırma!

Birebir, gerçek zamanlı, çevrimiçi ve size ait bir site üzerinden uygulamalı SEO Eğitimi!

6 Yorum

  1. Aslinda ben sizi r10 da takip ediyorum adwords uzmani benim sitemede lazim fakat site yeni oldugundan biraz zsman gecmesini bekliyorum mutlaka size donus yapacagim..

  2. 8 senedir adwords panelim var ama hala bu işin kurdu olamadım.bence doğru uzmandan yardım alıp kontrol altında olması lazım tavsiyem ayhan beyle iştişahare yapmanızda fayda olabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba