fbpx

İletişim

Günümüzde en çok kullanılan 2 iletişim kanalından biri telefon diğeri ise WhatsApp :) Bana ulaşmak için 0542 461 64 61 numaralı telefon numarasını ya da aşağıda paylaştığım iletişim araçlarını kullanabilirsiniz.

Ayhan KARAMAN ile İletişim Kur

Sadece 24 Saat İçerisinde Cevap Vereceğimden Hiç Şüpheniz Olmasın :)

24 Yorum

 1. Hocam selamlar, yorumlariniz eğitimleriniz vs derken sıra iletişime geldi. Benim gibi amatörler için büyük bir değersiniz. Bu mesaji gerçekten hissederek yazıyorum öyle sizi ovmesini istediğim için değil ki siz zaten o övgülere haiz bir insansiniz. Ben hava arama kurtarma memuruyum ve asık olduğum iş elbette bu değil. 6 yıl doğuda kaldım ve ıstanbula ailemin yanına döndüm. Şimdi imkanlar dahilinde biraz daha iyileştiğimi düşünüyorum. Gelecek planlarımin en üst noktasında bulunan bu meslek ile alakalı eğitim kolunda sizinle haşr olmak en doğru karar olacaktır.

 2. Merhaba Ayhan bey, size youtube videolarında denk geldim. Başarı hikayeniz ve azminiz oldukça motive edici. Benimde uzun yıllardır Galatasaray spor camiasına hizmet eden forum sitem var. Önerilerinizi uyguluyorum, umarım başarımızda katkınız olur. Selamlar.

 3. Ayhan bey geri dönüşünüz için ve bilgilendirmeniz için çok teşekkürler en yakın zamanda görüşmek üzere.Selamlar

 4. Youtubede video izledim çok etkilendim gerçektende eve yardım etmen gerekirken gidip bilgisayar alman ve ailene gerçek anlamda destek olman ve istikrarlı olman beni çok mutlu etti ve hak ettiğin yerde olduğunu düşünüyorum seo konusunda başarılı olduğunu bir kez daha kanıtladın ailene kanıtladın gibi.

 5. Merhaba Ayhan bey yazılarınızı büyük merak içerisinde okuyorum. gerçekten başarılarınızın devamını dilerim. en kısa zaman da iletişime geçmek isterim. iletişim adresleriniz için Teşekkürler.

 6. Çok yararlı bilgiler paylaşıyorsunuz. Adeta bir kitap okur gibi her sayfasını dikkatle, birkaç kez okuyoruz. Biz kendi sitemizi düzenlemeye yeni başladık. Muazzam faydanızı görüyoruz. Ufak bir teşekkür notu bırakmak istedik.

 7. Ayhan Hocam,

  Öncelikle YouTube, Instagram, WhatsApp kanalınız dahil birçok platformda sizleri inceledim. İletişiminiz, duruşunuz, tecrübeniz ve paylaşımlarınız harika. Sizleri tebrik ederim.

  Sizi çok araştırdım ve sonunda eğitiminizi almaya karar verdim. İletişim formunuda doldurdum ama buradanda yazmak istedim.

  Teşekkürler,

  Hakan Yasin Turan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba