İletişim

Günümüzde en çok kullanılan 2 iletişim kanalından biri telefon diğeri ise WhatsApp :) Bana ulaşmak için 0542 461 64 61 numaralı telefonu ya da aşağıda paylaştığım Form ve WhatsApp iletişim araçlarını kullanabilirsiniz.

Ayhan KARAMAN ile İletişim Kur

Sadece 24 Saat İçerisinde Cevap Vereceğimden Hiç Şüpheniz Olmasın :)

14 Yorum

  1. Hocam selamlar, yorumlariniz eğitimleriniz vs derken sıra iletişime geldi. Benim gibi amatörler için büyük bir değersiniz. Bu mesaji gerçekten hissederek yazıyorum öyle sizi ovmesini istediğim için değil ki siz zaten o övgülere haiz bir insansiniz. Ben hava arama kurtarma memuruyum ve asık olduğum iş elbette bu değil. 6 yıl doğuda kaldım ve ıstanbula ailemin yanına döndüm. Şimdi imkanlar dahilinde biraz daha iyileştiğimi düşünüyorum. Gelecek planlarımin en üst noktasında bulunan bu meslek ile alakalı eğitim kolunda sizinle haşr olmak en doğru karar olacaktır.

  2. Merhaba Ayhan bey, size youtube videolarında denk geldim. Başarı hikayeniz ve azminiz oldukça motive edici. Benimde uzun yıllardır Galatasaray spor camiasına hizmet eden forum sitem var. Önerilerinizi uyguluyorum, umarım başarımızda katkınız olur. Selamlar.

  3. Ayhan bey geri dönüşünüz için ve bilgilendirmeniz için çok teşekkürler en yakın zamanda görüşmek üzere.Selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı