Dijital Pazarlama Eğitimi

Dijital Pazarlama, bir inernet girişiminin başarısında önemli bir rol almaktadır. Bu nedenle, Dijital Pazarlama Eğitimleri son dönemlerde çok daha fazla ilgi görmeye başlamıştır. Bu eğitim, adayların ürünlerini veya hizmetlerini en iyi nasıl pazarlayabilecekleri hakkında derinlemesine bilgi edinmelerini sağlar. Dijital Pazarlama Eğitimi kursları geneldir. Bu, herhangi bir pazarlama kampanyasına, herhangi bir ürün veya hizmete uygulanabilecekleri anlamına gelir. Eğitim kursları daha sonra adaylara her metodolojiyi kendi organizasyonlarına göre uyarlamak için geliştirilebilecek temel bilgileri sağlar.

Dijital pazarlama, organizasyonun pazarlama kampanyasının ne kadar başarılı olduğunu değerlendirme fırsatı sunar ve geleneksel tarafa göre daha şeffaftır. Bu nedenle, kuruluşlar kampanyalarını daha başarılı hale getirmek için kampanyalarını şeffaf olarak analiz edebildiklerinden dolayı Dijital Pazarlamayı tercih ediyorlar. Dijital Pazarlama, doğru kullanıldığında ve yönetildiğinde rekabet avantajı sağlayabilir ve şirketin başarısı için inanılmaz derecede değerli olabilir.

Ayhan KARAMAN ile birebir olarak alacağınız Dijital Pazarlama eğitimi çevrimiçi ve birebir olarak ilerlemektedir.

Dijital Pazarlama Dersleri

Dijital pazarlama bir çok kanalın çatı katıdır. Bu çatının altında yer alan kanalları doğru yönetmeniz, bütünsel olarak yaklaşmanız girişiminizi başarıya ulaştıracaktır. Şimdi sırasıyla ders alacağınız kanallar hakkında bilgi sahibi olalım.

Dijital Pazarlama Genel Bakış

İlk bölüm dijital pazarlama hakkında genel bir özet eğitimin olacağı kısımdır. Ayhan KARAMAN ile Dijital Pazarlama kanallarının optimizasyonunu sağlayacak ipuçları ve püf noktalarını öğrenebileceğiniz dersleri kapsar. Kurs, müşteri kullanılabilirliğini geliştirmek için dikkate alınması gereken farklı platformlara, cihazlara ve içeriğe odaklanacaktır.

Sosyal Medya Genel Bakış

Sosyal medya kursumuz, sosyal medyanın temelleri ve hedeflerinizi desteklemek ve işinizi büyütmek için doğru şekilde nasıl kullanacağınız hakkında kapsamlı bir giriş sağlar. Pratik ve stratejik bir odakla sunulan eğitim, birçok işletme sahibinin sahip olabileceği temel sorulara cevap verir:

 • Hangi siteleri kullanmalıyım?
 • Hesabımı nasıl büyütebilirim?
 • Ne sıklıkla gönderi yayınlamalıyım?
 • 30 günlük sosyal medya planı. (Markanıza özel hazırlanacaktır.)

Sadece ilkeleri kapsamakla kalmayacağım, sosyal medya etkinliklerinizi optimize etmek ve gerçekten anlamlı ticari etki sağlamak için bir strateji oluşturmanıza yardımcı olacağım.

SEO

En çok satan eğitimimiz olan SEO eğitiminde, SEO’ya Giriş, tanımı, ilkeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere SEO’nun temelden ileri düzeyine kadar odaklanmaktayım. SEO’ya yeni başlayanların, SEO’yu bildiğini ama daha ileri seviye eğitime ihtiyacı olduğunu düşünenlerin alması gereken bir derstir.

Google Analytics Genel Bakış

Google Analytics, girişimcilere, verilerin nasıl toplandığı, depolandığı ve sunulduğu hakkında bilgi sağlar. Girişimciler, web sitelerini ziyaret eden kişi sayısı, ziyaretlerinin ne kadar sürdüğü, ne kadar dönüşüm sağladıklarını bir çok metriğe hakim olabilecekler. Analiz etmeden dijital pazarlama olmaz. Performansı artırmak için ihtiyacınız olan her şey bu eğitimde.

Google Adwords

Google Adwords, ücretli arama kampanyaları oluşturmak ve yönetmek için kullanışlı bir araçtır. Google Adwords eğitimime katılarak, bu aracın temel özelliklerini öğrenecek ve stratejik ve başarılı ücretli arama kampanyalarının nasıl oluşturulacağını anlayacaksınız. Buna ek olarak, PPC (Tıklama Başına Ödeme), hedefleme, araştırma, reklam yazma ve kampanya optimizasyonu hakkında size bilgi verilecektir.

Diğer Kanallar

Ve diğer tüm kanalların ele alınacağı, hedef kitlenizin vakit geçirdiği, aktif olarak bulunduğu platformların tespit edileceği ve yine bunlarla alakalı kapsamlı olarak sürecin ele alıncağı eğitimleri de bu aşamada gerçekleştireceğiz. Push, Influencer, Mail, SMS ve diğer pazarlama kanalları ile web sitemizin performansını artırmaya yönelik hamleler yapacağız.

Neden Ayhan KARAMAN ile Dijital Pazarlama Eğitimi?

 • Yoğun bir yaşam tarzı olanlar için uygundur.
 • Evinizde, iş yerinizde ya da dilediğiniz yerde eğitim imkanı.
 • Ömür boyu erişim ve destek.
 • Dilediğiniz saat erişim.
 • Tamamlama sertifikası.
 • Etkileşimli kurs.
 • Mobil, tablet ve masaüstünde uyumlu.
 • Vaka çalışmaları.
 • Senaryoya dayalı öğrenme.
 • Ek dokümanlar.
 • Performans denetleme aracı.
 • Not alma olanakları.
 • Kayıt altına alınan birebir dersler.

Dijital Pazarlama Eğitiminin Bireyler İçin Faydaları

Birey için Dijital Pazarlama Eğitimi kursunu tamamlamanın faydaları şunlardır:

 • Daha iyi bir kariyer fırsatı elde edebilirsiniz.
 • Mevcut şirketinizin süreçlerini ve pazarlama planlarını iyileştirme şansı elde edersiniz.
 • Beceri ve bilgilerinizi kanıtlamanızı sağlayan başarılı sonuçlar alabilirsiniz.
 • Girişiminizin rekabet avantajı elde etmesini sağlayabilirsiniz.

İşletmeler için Dijital Pazarlama Eğitiminin Faydaları

İşletmeler için Dijital Pazarlama Eğitimi kursunu tamamlamanın faydaları şunlardır:

 • Kuruluşla ilgili mevcut içeriklerden haberdar olarak şirket itibarını korur ve etkilerini en aza indirebilirsiniz.
 • En güncel teknikleri kullanarak rekabet avantajı elde edebilirsiniz.
 • Herhangi bir kuruluşun kampanyalarına hakim olarak ve bu sayede avantaj elde edebilirsiniz.
 • Pazarlama ve genel şirket hedeflerine ulaşabilirsiniz.
 • Pazarlama kampanyalarının verimliliğini artırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Eğitim Ne Kadar Sürüyor?

Dijital Pazarlama eğitimimiz toplamda 6 Hazır ders ve 16 birebir çevirimiçi dersten oluşmaktadır. Ayrıca daha sonraki dönemler 16 birebir çevrimiçi dersin 6 tanesi hazır hale getirilip sizlerle paylaşılacaktır. En az 1 ay eğitim süresi bulunmaktadır.

Eğitim Hangi Kanal Üzerinden Yapılıyor?

Eğitimi gotomeeting uygulaması ile gerçekleştiriyoruz. Birebir eğitimlerimiz kayıt altına alındığı için ömür boyu tekrar ve erişim hakkında sahip olabiliyorsunuz.

Eğitim Sonrasında Destek Var mı?

Eğitim öncesi, sonrası daha sonrası hep destek var. Yani 10 ay sonra aklınıza bir şey takıldı, işin içinden çıkamıyorsunuz. Ek ücret vermeden destek alabilirsiniz.

Performans Garantisi Veriyor musunuz?

Net olarak evet. Web sitenizi A’dan Z’ye ele alıyor, dijital pazarlama stratejisini belirliyor ve birebir olarak uyguluyoruz. Performans tarafını raporluyor ve süreci devrediyoruz.
Ayhan KARAMAN ile İletişim Kur

Sadece 24 Saat İçerisinde Cevap Vereceğimden Hiç Şüpheniz Olmasın :)

Kapalı