fbpx

SEO Hizmeti

Gerçek zamanlı SEO hizmeti ile artık kimseye ihtiyacın kalmayacak! Ayhan KARAMAN koçluğunda alacağınız Gerçek Zamanlı SEO hizmetiyle sitenizin performansı artacak.

İnternet düzenli olarak gelişmeye devam ediyor. Ayhan KARAMAN SEO koçluğu hizmeti sayesinde artık kimseye ihtiyaç duymadan gelişen teknolojiye ayak uydurabileceksiniz.

SEO Hizmeti (Profesyonel ve Gerçek Zamanlı)

SEO hizmetim, büyüklüğünüz, kapsamınız ve ne kadar süredir çalıştığınıza bakılmaksızın, kuruluşunuz için faydalı olacaktır. Web siteniz için öngördüğüm büyüme türünü elde etmenize yardımcı olmak istiyorum. SEO’yu bütünsel olarak ele almamız, sürekli iş büyümesini ve müşteri sayısında sürekli bir artış sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Türkiye’de İlk: Gerçek Zamanlı SEO Hizmeti

SEO’yu Türkiye’de ilk defa gerçek zamanlı olarak sağlıyorum. Evet yanlış duymadınız. Birebir, gerçek zamanlı ve uygulamalı olarak SEO uygulamalarını gerçekleştiriyorum. Aslında bu hizmeti uzun süredir veriyordum ama şimdi web sitem aracılığıyla da duyurmak istedim.

Hizmet İçeriği

Hizmet içeriğinde yer alan her bir maddeyi dikkatlice okumanızı istiyorum. Bu hem alacağınız hizmete daha hakim olmanızı sağlayacak hem de bu güzel hizmet hakkında tüm detaylara sahip olacaksınız.

A'dan Z'ye Teknik Analiz

Web siteniz SemRush, ScreamingFrog, Ahrefs ve Moz araçlarının PRO sürümleriyle analiz edilir. Tüm eksiklikler ortaya çıkarılır ve bir rapor haline getirilir. Ayrıca web sitemizin performans değerlendirmesi de yapılır. Performansımızı olumsuz etkileyecek konular tespit edilir.

İçerik Analizi

Web sitenizde yayınladığınız içerikler analiz edilir. Sektörde yer alan rakip kaynaklarda yayınlanan içeriklerle çeşitlik metrikler dikkate alınarak karşılaştırılır.

Rakip Analizi

Rakiplerin trafik aldığı anahtar kelimeler, trafik kaynakları, kullandığı kanallar ve bağlantılar analiz edilir. Yol haritası için bize fayda sağlayacak tüm kanallar ve tekniklerden faydalanılır.

Anahtar Kelime Analizi

Hem mevcut kelimelerimizin konum tespiti hem de yeni kelimelerle alakalı analiz sürecidir. Bu süreçte web sayfamızın trafiğini artıracak mevcut kelimelere hem de yeni kelimelere odaklanıyoruz. Bu aşamada da yol haritamıza katkı sağlayacak her maddeden faydalanıyoruz.

Negatif SEO Kalkanı

Web sitenize yapılan yada istemeden yapmış olduğunuz negatif SEO çalışmalarını tespit ediyor ve bunların kaldırılmasıyla ilgili çalışmayı yapıyoruz.

Hataların Düzeltilmesi

Gerek teknik gerek içerik gerekse bağlantı tarafında yapmış olduğumuz tüm hatalarla alakalı iyileştirme çalışmalarına başlıyoruz. Bu çalışmalarda sizinle beraber ortak olarak çalışıyoruz. Tekrarlanan başlık ve meta açıklama hatalarından site hızını yavaşlatacak nedenlere, kalitesiz içeriklerin iyileştirilmesi için yapılacak geri bildirimlerden rakip sitelerin faydalı kaynaklarının tespit edilmesi ve uygulanmasına kadar bir çok konuda aksiyon alıyoruz.

Yol Haritasının Hazırlanması ve Uygulanması

Temel atıldıktan yani hatalar giderildikten ve içerikler düzenlendikten sonra web sitemizin doğru hedef kitleyle buluşmasını sağlayacak yol haritasını hazırlıyoruz. Gerekli entegrasyonları yapıyor ve hazırlanan yol haritasını gerçek zamanlı olarak birlikte uyguluyoruz.

Sürecin Devredilmesi

Artık tüm süreç tamam. Sıra size devretme zamanı. Tüm bu süreçte gerçekleştirilen aşamaları birebir gerçek zamanlı olarak uyguladığımız için sürece hakim oluyor ve hazırlanan yol haritasına uyarak ilerliyorsunuz.

Destek

Ayhan KARAMAN SEO koçluğu hizmetinden faydalanan her bir kişi için destek almak bir telefon çağrısı, bir WhatsApp mesajı yada bir e-mail kadar yakın. Ne zaman isterseniz destek alabilirsiniz. Artık kimseye ihtiyacınız kalmayacak.

Sık Sorulan Sorular

Bu Hizmet Bana Ne Tür Bir Fayda Sağlayacak?

Bu hizmet size ait web sayfasının hem organik hem direkt hem de diğer trafik kanallarının iyileşmesine katkı sağlayacaktır. Bütünsel olarak ele alınan bu hizmette bir yada bir kaç anahtar kelimeye değilde genele odaklanarak çalışma yapılmaktadır. Aynı zamanda pazarlama tarafında da faydasını göreceğiniz bir çalışma olmaktadır.

Sizinle birlikte uygulanan ve paylaşılan yol haritasına uymanız durumunda büyümeniz periyodik olacaktır.

Performans Artışını Ne Zaman Görürüm?

Müşteri her zaman sonuca bakar. :) Sonuç odaklı olan bu hizmette web sitenizin performansının 2 aylık bir süreçte iyileştiğini göreceksiniz. Performansı daha da iyileştirmek ve daha iyi konumlara gelmek tamamen sizin yatırımlarınıza bağlı olarak değişecektir.

Yapılan İşlemleri Ben Görecek miyim?

Çok net bir cevap olacak ama cevap Evet. :) Tüm eksiklikleri, hataları, iyileştirmeleri ve uygulamaları göreceksiniz. Birebir ve canlı olarak yapacağımız oturumlarda tüm süreç hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Neden Bu Hizmeti Almalıyım?

Şimdi hayal edin: Birisi web sitenizin tüm eksikliklerini ve hatalarını çıkaracağını söylüyor. Bu hataları sizinle beraber gidereceğini, sizi başarıya ulaştıracak yol haritasını çıkaracağını ve süreci size devredeceğini söylüyor. Yetmiyor daha kimseye ihtiyacınızın olmayacağını vaad ediyor. Bir telefon, bir sms, bir mail yada WhatsApp mesajı kadar yakınım diyor.

Şimdi ben size soruyorum: Neden bu hizmeti almayasınız? :)

İndirim Fırsatını Kaçırma!

Birebir ve Gerçek Zamanlı SEO Hizmeti (Türkiye'de İlk)

Bu hizmet sayesinde web sitenizin hem performansını artırabilecek hemde bebeğinizle (web sitenizle) kendiniz ilgilenme imkanı yakalayacaksınız. Sürece hakim olmanız ve başarıya ulaşmanız için tam destek verilecektir.

Merhaba