Hakkımda

1985 Samsun Doğumluyum. Ailemle birlikte SAMSUN’da yaşamaya devam ediyorum. Aktif olarak İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde de bulunuyorum.

Meslek hayatım boyunca Turkcell, Nokia, Koç Holding ve sektörün lider e-ticaret markalarında çalıştım. Büyük yapıların, kurumsal şirketlerin içinde edindiğim tecrübelerin iş hayatım boyunca aldığım çoğu kararda etkisi olmuştur.

En önemli kararlarım arasında Site Destek (Dijital Pazarlama Danışmanlık Ajansı) markasıyla başladığımız danışmanlık hizmetini kurmam vardır. İnsanlar size ne yapamayacağınızı söyler dururlar ama gerçekten neyi yapıp neyi yapamayacağınızı en iyi siz bilirsiniz. Her girişimimde bana da yapamayacağımı söyleyenler oldu. Yanlış yaptığımı dikte edenler oldu ancak bunların geçerliliği tamamen sizin neyi isteyip neyi istemediğinize bağlı.

Son çalıştığım şirkette 2 yılı aşkın dijital pazarlama departmanını yönettim. Bu süre zarfında ikinci plana attığım kendi girişimim sitedestek.com’u hak etmediği kadar yalnız bıraktığımı farkettim. Bazen gün içinde yaptığınız hataları farketmezsiniz, ancak akşam olduğunda yalnız kaldığınızda aklınız başınıza gelir. Benim de aklımın başıma gelmesi yani akşam olup sakin kafayla düşünmem 2 yıl sonra oldu. Şimdi sadece kendi işlerime odaklanıyorum.

sitedestek.com’da verdiğimiz hizmetler şunlardır; SEO, dijital pazarlama danışmanlığı, e-ticarette satış performansı geliştirme, içerik pazarlaması, SEM, sosyal medya hesap yönetimi ve reklamcılığı, online itibar yönetimi.

İşte Benim Hayat Hikayem

Son zamanlarda gelen teklifler üzerine bazı vakıf üniversitelerinde eğitimler ve sertifika programları planlamaktayız. Üniversite öğrencilerine faydalı olabilmenin hazzını hiçbir işimde almadığımı belirtmek isterim.

Profesyonel SEO Eğitmeni Ayhan KARAMAN

ayhankaraman imza 1

Benimle iletişim kurmak isterseniz info@ayhankaraman.com mail adresini, 0542 461 64 61 ya da 0850 303 99 90 numaralı telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

59 Yorum

  1. Samsunlu olmandan dolayı sevinç duydum. bende bafradalıyım içeriklerini inceledim biraz gayet başarılı konular anlatımlar olmuş. inş hedeflerine kısa zamanda ulaşman dileğiyle.

  2. Konu anlatımları cokk başarılı yaptığınız işleri anlatimlari izledigim sunumları cok samimi ve icten buluyorum gerçekten takdir ediyorum. Başarılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayhan Karaman YouTube
YouTube Kanalıma Abone Ol, Ücretsiz Videoları Kaçırma!
Abone Ol
Ücretsiz Videoları Kaçırma!
ABONE OL