fbpx
SEOVideo

Daha İyi SEO İçin Daha Büyük Düşünün!

Daha iyi SEO sonuçları için daha büyük düşünün! Sektörünüze fayda sağlayacak bir şeyler yapmalısınız. Bu içerik ile başlar. Ziyaretçiler sizlerden yüksek kaliteli içerikler beklerler. Google ise onun arama motorunu kullanan kullanıcılarına daha iyi bir deneyim yaşatmanızı. Ziyaretçiler sitenize gelip iyi bir deneyim yaşıyorlar mı? İçeriğinizin belli bir bölümünden sonra sitenizi terk mi ediyorlar yoksa sonuna kadar o içeriği tüketiyorlar mı?

ayhankaraman.com/organik-trafik

Yukarıda yer alan içeriği ele aldığım videomu incelemeniz dileğiyle. Daha fazlası için YouTube kanalıma abone olabilirsiniz.

Son zamanlarda #SEO kategorimde Video içerikleri paylaşma başladım. Tümünü görmek için ayhankaraman.com/seo bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Ayhan KARAMAN

Profesyonel SEO Eğitmeni ve SEO Aşığı. :) 1 YouTube 3 Webrazzi Ödülü. Ne demiş Albert Einstein: “Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.”

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. Valla hocam şunu söylemem gerek, backlink, reklam, kodlama, hosting konularında pek bilgim yok bir tek wordpress site kurmasını ve yazı yazmasını bilirim :) hobi olarak kurduğum siteye içerik üretmeye çalışıyorum uzun süredir. Yaş ilerleyip, para ihtiyacı artınca Adsense ile tanıştık para kazanmak adına ve haliyle geliri arttırmak için ziyaretçi sayısını arttırmak gerekti o sıralar tanıştım siteniz ile. ( 2-3 haftadır buralardayım bkz: ayhankaraman.com)

  Şunu da söylemem gerek; oturup, hiç bir forum veya blog sayfasına yorum yapmışlığım yoktur ama Video yayınlarınızda ve site içi makaleleriniz de gördüğüm şey şu; Lafı gevelemeden, okunulası ve dinlenilesi, karşı tarafa net ve anlaşılır bir şekilde bilgi aktarımı yaptığınız için bu yorumu yapmış bulunmaktayım ve teşekkürlerimi sunuyorum <3

  Bana ve kazancıma yazılarınızdan sonra bende şöyle bir fikir oluştur. Mimarlık okuyorum ve Mimarlık blogum var, dedim sektör güzel iyi para kazanırım ama içerik üretmek ve rekabetten dolayı heves biraz kaçtı. Bakıyorum tıklama başı Mimarlık bloguma adsense 0,20 kuruş veriyor? Zar zor aldığım günlük 600 tekil hite karşılık günlük 3 TL kazanıyorum mimarlık sitesinden?

  Sonra ne mi oldu, dedim bak ayhan karaman ne yapıyor? Ziyaretçi kazanıp, kazandığım ziyaretçileri de adsense'ye reklam veren kişilere yollayıp sürüneceğime ekledim siteme kendi telefon numaramı Mimarlık Ögrencilerine Proje Çizimi diyerek, adsenseden bu kadar emeğe karşılık aylık 100 TL zor kazanan ben, bugün Adsense'den ne kadar kazanmışım diye bakmak yerine artık telefonuma bakıyorum "Bugün proje çizdirmek için kim arayacak beni diyerek :)

  Özetlemek gerekirse, bu bir teşekkür mesajıdır.

 2. Bundan sonra sizin de dediğiniz gibi daha büyük düşünmek gerek SEO büyük düşünmeyle başarılacak bir konu. Çünkü her zaman eski yeni hızına yetişmek hatta öne geçmek gerek.

 3. Yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum. Videonuzu da keyifle izledim, gerçekten çok faydalı ve akıcı bilgiler veriyorsunuz.

 4. Videonuzu severek izledim Ayhan hocam çok da severek takip ediyorum. Bazen canlı yayınınıza denk geliyorum. Sonuna kadar izliyorum. Bence şu an en iyi SEO uzmanısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba