fbpx
SEOSearch ConsoleVideo

GA4 + Search Console Entegrasyonu (Daha Fazla SEO)

SEO çalışmaları gerçekleştirirken tıkandığımız ve şimdi ne yapacağım dediğimiz anlar olur. Bu içerikte sizlere her zaman daha fazlasının olduğunu ispatlayacağım bir yöntemden bahseceğim. Bu yöntem GA4 + Search Console entegrasyonuyla alakalı bir yöntem.

Search Console’da çoğu zaman ne yapmamız gerektiğini biliriz. Fakat o araçta takılı kalmak bizi SEO körlüğü hastalığıyla karşı karşıya bırakabilir.

Bu içerik ile Search Console aracının performans kısmında yer alan anahtar kelime sınırını ortadan kaldırmayı öğreneceksiniz. Artık 1000 anahtar kelime sınırına son verecek ve tüm anahtar kelimelerin sitenize sağladığı performans sonuçlarını inceleyebileceksiniz. Özel olarak hazırladığım video sayesinde Search Console ile GA4‘ü birleştirip örnek bir vakayı ele aldım.

Bu video yeni çıkardığım SEO kitabınun 3. bölümünde yer alan 20 videodan sadece bir tanesidir. Diğer tüm özel videoları tüketmek için seokitabi.com adresinden 3. kitabın siparişini verebilirsiniz.

SEO’da her zaman daha fazlasının olduğunu kapsamlı olarak anlattığım video:

GA4 + Search Console Entegrasyonu (Şampiyonlar Ligi)

Bu ve benzeri içeriklerin yayınlanmasının tek nedeni sizlersiniz. Siz değerli ziyaretçilerim ve takipçilerimin geri bildirimleri beni üretmem konusunda daha istekli hale getiriyor. Bu nedenle paylaşımlarınızın çok büyük öneme sahip olduğunu söyleyebilirim. Özellikle Twitter hesabımda paylaştığım gönderileri beğenmeniz, yorum yapmanız ve tekrar paylaşmanız benim için çok değerli. Twitter hesabımı aşağıda yer alan bağlantıdan takip edebilir ve gönderilerimle etkileşime geçebilirsiniz. Desteğiniz için sonsuz teşekkürler.

Ayhan KARAMAN

Profesyonel SEO Eğitmeni ve SEO Aşığı. :) 1 YouTube 3 Webrazzi Ödülü. Ne demiş Albert Einstein: “Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba