fbpx
SEO

Semrush ve Screaming Frog ile Teknik SEO Analizi

Semrush ve Screaming Frog araçlarıyla web sitemizin teknik SEO analizini nasıl gerçekleştireceğimizi öğreneceğimiz video içeriğimiz yayında. Hemen izlemeye başla, analiz gerçekleştir ve hatalarını gider. Screaming Forg aracının lisansına Semrush kupon koduna ücretsiz sahip olmak için bu gönderiyi twitter’da paylaşman yeterli.

Lisans ve kupon kodu için Telegram kanalıma katılman yeterli olacaktır. :)

https://t.me/ayhankaramancom

Ayhan KARAMAN

Profesyonel SEO Eğitmeni ve SEO Aşığı. :) 1 YouTube 3 Webrazzi Ödülü. Ne demiş Albert Einstein: “Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.”

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Tavsiyeden fazlası. Ayhan hocam eğitimlerine ciddi önem vermektedir. Seo analizleri, rakip analizi ve ads destekli olarak çok iyi şekilde orta kafa gol sistemini gösteriyor. Ama dikkat ederiz 3 kişi değil 11 kişi. Eksik kalacağınız bir süreç kalmayacak. Tabiri caiz ise bu adam ekibini genişleterek bu işi de yapabilir, büyük pasta için mücadele de verebilir. Ama amaç sektöre faydalı olmak. Sektör insan olsun büyütsün bilincinde. Kişiliği ve efendiliği önünde şahsımca saygılar sunarım. İşi gücü rast gelsin.

  2. Kendi sitemde önerileriniz ve anlatımınız doğrultusunda Screaming Frog kullanarak kırık link ve 404 analizi yaparak performans artışı sağladım. Elinize emeğinize sağlık Ayhan hocam.

  3. Harika bir içerik olmuş teşekkürler. Burdaki videoda yönlendirme alan sayfaların var diye bir madde gördüm. Bu kötü birşey mi seo açısından. Yani bir sayfanın adresi değiştiyse 301 yönlendirmesi ile sayfayı 404 den kurtarıyoruz. Ama bir yandan da zararlı bişey mi tam anlayamadım.

    1. Merhaba. Çok teşekkür ederim. Yönlendirme kötü bir şey değil. Sitenin içerisinde hala eski yönlendirilen URL’lerin kalması doğru değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba