fbpx
SEOVideo

SEO İçin Yapılması Gereken Kritik Analiz!

Mücadelemiz web sitelerimizin Google arama motorunda hep daha iyi konumda yer alması için. SEO çalışmaları için yapılan emeklerin boşa gitmemesi için yolun başında ne yapmamız gerektiğine karar vermeliyiz. Bu kararı vermenize yardımcı olacak ilgi çekici bir video içerik hazırladım. Şimdi bu içeriği izleyerek harekete geçmenin tam zamanı!

Kritik SEO Analizi İçin İhtiyaç Listesi

Aşağıda video içerikte anlattığım konularla alakalı yardımcı olacak kaynaklara ulaşabilirsiniz. Google dokumanlarda yer alan dosyayı Dosya > Kopyasını Oluştur adımlarıyla kendinize özel hale getirmenizi öneririm. Semrush için verdiğim bağlantıda deneme sürümünü nasıl aktif edeceğinizi de anlattım.

Analiz Dosyası: https://docs.google.com/kritik-analiz-dosyasi/

14 Günlük Ücretsiz Semrush: ayhankaraman.com/14-gunluk-semrush

Birebir SEO eğitimi ile sende bu tecrübeleri kazanabilir web sitenin performansını iyileştirebilirsin. ayhankaraman.com/seo-egitimi bağlantısını ziyaret et, incele ve hemen başvur.

Ayhan KARAMAN

Profesyonel SEO Eğitmeni ve SEO Aşığı. :) 1 YouTube 3 Webrazzi Ödülü. Ne demiş Albert Einstein: “Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.”

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Sitenizi sürekli takip ediyorum Ayhan Bey. Türkiye’de böylesi SEO aşığı ve işini seven bir SEO’cu görmedim :) Tebrik ediyorum.

  2. Sektörün önde gelen yüzlerinden birisiniz. Pek çok insanın SEO ile tanışmasını sağlıyorsunuz, aynı aşkla aynı heyecanla işimizi yapmaya devam. Çok yaşa ustam. :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba