E-TicaretVideo

E-Ticaret ve Merak Edilenler

Kamil KELEŞ ile birlikte Shesra Bijuteri markasının girişimcisi olan sevgili Özge Gizem SUDA’nın konuğu olduk. E-Ticaret konuştuk, yeni girişimcilere önerilerde bulunduk.

Bu içerikte bugüne kadar e-ticaret danışmanlığı yaptığımız müşterilerimizden edindiğimiz tecrübeleri paylaştık. Başarılı olmanız için ihtiyacınız olan bir çok öneriye ulaşabileceğiniz bir içeriktir. Ürün, fiyat, fotoğraf, açıklamalar ve daha bir çok önemli e-ticaret konusunun ele alındığı bu videoyu mutlaka izlemelisiniz.

Kanalıma abone olmanız dileğiyle: youtube.com/c/ayhankaramancom

Ayhan KARAMAN

Site Destek Ajans Kurucusu. SEO Eğitmeni ve SEO Aşığı. :) 1 YouTube 3 Webrazzi Ödülü. Ne demiş Albert Einstein: “Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.”

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ülkemizde ve dünyada ciddi bir sektör haline gelen ve ülkemizde her sene yaklaşık %40 büyüme oranına sahip e ticaret hiç vakit kaybedilmeden girilmesi gereken bir sektör olarak görüyorum. Tabi öne çıkmak için SEO gerekli hale geliyor. Bu sitede SEO adına neredeyse herşey var teşekkürler.

  2. Yazınız çok başarılı, genelde seo ile yazdıklarınızı e ticaret projemizde kullanmaya çalışıyoruz. Bu videonuzda da işimizi kolaylaştırıcı bilgiler edindik, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı