fbpx
E-TicaretVideo

E-Ticaret ve Merak Edilenler

Kamil KELEŞ ile birlikte Shesra Bijuteri markasının girişimcisi olan sevgili Özge Gizem SUDA’nın konuğu olduk. E-Ticaret konuştuk, yeni girişimcilere önerilerde bulunduk.

Bu içerikte bugüne kadar e-ticaret danışmanlığı yaptığımız müşterilerimizden edindiğimiz tecrübeleri paylaştık. Başarılı olmanız için ihtiyacınız olan bir çok öneriye ulaşabileceğiniz bir içeriktir. Ürün, fiyat, fotoğraf, açıklamalar ve daha bir çok önemli e-ticaret konusunun ele alındığı bu videoyu mutlaka izlemelisiniz.

Kanalıma abone olmanız dileğiyle: youtube.com/c/ayhankaramancom

E-Ticaret’e yeni başladıysanız veya E-Ticaret Nasıl Yapılır sorusunun cevabını arıyorsanız. Sevgili Kamil Keleş’in hazırlamış olduğu içeriği okumanızı tavsiye ederim: kamilkeles.com/e-ticaret-nasil-yapilir/

Ayhan KARAMAN

Profesyonel SEO Eğitmeni ve SEO Aşığı. :) 1 YouTube 3 Webrazzi Ödülü. Ne demiş Albert Einstein: “Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.”

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Ülkemizde ve dünyada ciddi bir sektör haline gelen ve ülkemizde her sene yaklaşık %40 büyüme oranına sahip e ticaret hiç vakit kaybedilmeden girilmesi gereken bir sektör olarak görüyorum. Tabi öne çıkmak için SEO gerekli hale geliyor. Bu sitede SEO adına neredeyse herşey var teşekkürler.

 2. Yazınız çok başarılı, genelde seo ile yazdıklarınızı e ticaret projemizde kullanmaya çalışıyoruz. Bu videonuzda da işimizi kolaylaştırıcı bilgiler edindik, teşekkürler.

 3. Çok Güzel Bir Program Olmuş, Soluksuz İzledim Her Video Kaydınızda Yeni Bilgiler Ediniyorum ve Sektörde Hangi Noktada Bulunduğumu Algılıyorum. Değerli Hocam Sektöre Kattığınız Değerden Ötürü Çok Teşekkür Ederiz. Herşeyin Ticaretten İbaret Olmadığını, Manevi Değerlerin En Ön Planda Yer Aldığını Hatırlatmamızda Bizi Ayrıca Mutlu Ediyor.

 4. Video da çoğunlukla tartışılan ve merak edilen konulara değinmişsiniz.50 dakikanın nasıl geçtiğini bile anlamadım.Bu güzel ve bilgilendirici sohbetlerin devamını bekliyoruz :)

 5. Ayhan kardeşim,

  youtup kanalınıza abone olduk, dinlemekten çok okumayı seviyoruz ve daha kalıcı geliyor bize okumak, o nedenle çoğunlukla buradayız,
  çok başarılı buluyoruz sizi, bilgileriniz çok kıymetli ve paylaşmayı seviyorsunuz,
  bizde elimizden geldiğince, anladığımız kadarıyla, faydalanmaya çalışıyoruz bilgilerinizden kibar internet haber gazetesi platformumuz olarak,
  vaktinizi daha fazla almış olmayalım, takibimizde olduğunuzu biliniz yeter,
  nice başarılar diliyoruz, iyi çalışmalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba