Soru Sor

Bu içerik sayesinde en çok sorulan SEO soruları ve cevaplarına ulaşabilirsin. Ayrıca sadece SEO değil yanıt arayan tüm dijital pazarlama soruları bu içerikte seni bekliyor.

Artık dijital pazarlama sektöründe aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını bulabileceğiniz bir sayfamız var. Bu sayfada yer alan yorum yazma kısmı aracılığıyla siz soracaksınız biz cevaplayacağız. Başlık seçimini nasıl belirlemeliyim? Açıklama kısmını nasıl yapılandırmalıyım? Kaç anahtar kelime yazmalıyım? Sosyal medya paylaşımları yaparken nelere dikkat etmeliyim? gibi sorularınız illaki vardır ya da olacaktır. İşte bu soruların cevabını bulabileceğiniz platform.

SEO, Google Ads, E-Mail ve Mobil Pazarlama, Sosyal Medya, Backlink ve daha bir çok terim hakkında bilmediklerini öğrenebilirsin. Soru sorarken gerçek adını, e-mail adresini belirtme zorunluluğun bulunmaktadır. Nick ile soru soran kişilerin soruları cevaplanmayacaktır.

Soru sormadan önce keyifli bir sohbeti izlemeye ne dersin? Belkide aradığın sorunun cevabı bu videoda yer alıyor. Hemen izlemeye başla.

Hala bekliyor musun? Haydi durma aşağıda yer alan yorum yapma bölümü aracılığıyla sende SEO sorunu sor.

553 Yorum

 1. Bir e-ticaret sitesi düşünelim alan adı yyy.com şimdi bu sitenin alt alan adıyla oluşturduğu bir blogu var blog.yyy.com bu blogtan yyy.com adresindeki ürünleri desteklese etkisi olur mu?

 2. Merhaba,
  Bir websitemin spam skoruna ilişkin zararlı backlinkleri reddedeli yaklaşık 6ay oldu hala spam skoru yüksek görünüyor. (%11). Sizce neden olabilir :)

  1. Reddetmeyi araçlar görmez. Console ile sadece Google görür. O nedenle spam skoru çok kısa sürede düşüş göstermez. O bağlantıların kalkması gerekir. Bir de markalaşmaya odaklanın.

 3. a href back lin checker le 892 reffering doneins sitesi 12.600 backlink gözüküyor, search consulda çok daha az neil pattende ise bir tane gözüküyor neyi baz almamız gerek ???

 4. Merhabalar eski istediğim kelimede ilk sırayı görmüş bir sitem vardı, domain başkasının eline geçmiş bu siteyi yeni bir domain üzerine kurup içerik eklemeye devam etsem eski yerine gelir mi?
  Şimdiden yanıt için teşekkür ederim iyi çalışmalar.

 5. Merhabalar, içerik hakkında yapılan yorumlar, hepimiz biliyoruz ki içeriği daha da güçlendirmektedir. Ama bunu ticarete dönüştürüp “her biri farklı ipden olmak şartı ile yorum yapılır” tarzında ticari ilanlar oluyor. Benim merak ettiğim farklı ip veya tarayıcı olması fark eder mi? Sonuçta yorumun yapıldığı ip adresi veya tarayıcı bilgisine Google botlarının veya diğer botların ulaşması mümkün değil en azından izin verilmediği sürece. Yani içeriği güçlendirmek için aynı ipden veya aynı tarayıcıdan birden fazla yorum yapmak zararlı mı Seo açısından yoksa faydalı mı ?

  1. Doğal yapılmayan her şey risklidir. Ip de değişse, kişi de değişse farketmez. Google yakalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayhan Karaman YouTube
YouTube Kanalıma Abone Ol, Ücretsiz Videoları Kaçırma!
Abone Ol
Ücretsiz Videoları Kaçırma!
ABONE OL