fbpx
Google AnalyticsSEOVideo

Google Analytics ve SEO İlişkisi

Google Analytics aracını bir çalışan olarak kullanmayı düşündünüz mü hiç? Yani hiç sizin için çalışabileceğini hayal ettiniz mi? Google Analytics‘in dönüşümleriniz düştüğünde, genel ya da organik (SEO) trafikte kayıp yaşandığında, 404 sayfalarında artış yaşandığında size uyarı maili gönderebileceğini biliyor muydunuz?

Video içeriğimde hem Analytics uyarılarını hem de SEO performansına direkt katkı sağlayacak rapor ekranlarını sizler için ele aldım. Video sonrası hemen deneyeme başlayacağınız muhteşem ipuçları var. İzlemeye değer.

Kanalıma abone olanlara ve yorum yapanlara sürpriz hediyeler yolluyorum. Takip etmeniz dileğiyle: youtube.com/c/ayhankaramancom

Ayhan KARAMAN

Profesyonel SEO Eğitmeni ve SEO Aşığı. :) 1 YouTube 3 Webrazzi Ödülü. Ne demiş Albert Einstein: “Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.”

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Sitesine değer verenlerin kulak vermesi gereken bir video olmuş. Ayhan hocama teşekkürler. İzmir eğitiminde değindiği bir bilgi, çok kaliteli vakit geçirdik. Can alıcı, senelerin ciddi tecrübesini paylaşıyor. Umarım yurt dışında bizi temsil eden, ülkemize faydalı bir seo eğitmeni olur. Bunu hak ettiğinden hiç şüphem yok. Yolu açık olsun.

  2. Yeni yeni ogrenmeye başladığım bu alanda iyi size rastladım teşekkürler ayhan hocam diger yazıları ve videolarıda okumaya devam ediyorum..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba