fbpx
SEOVideo

SEO’ya Asist Yapan Kanallar

Ortada bir başarı hikayesi var, tartışmasız. Daha başarılı olabilir miyiz? Evetttt olabiliriz. Yavaş yavaş, periyodik olarak büyümek en sağlıklısı. Basamakları birer birer çıkacak SEO ve genel performans tarafında başarıya ulaşacağız. Nasıl olacak bu? Her şeyi video da yer alan içerikte anlattım.

SEO’ya asist yapan kanallar ile SEO’ya gol attırmaya ne dersiniz? Oyunun sadece bir parçası olan Arama Motoru Optimizasyonuna gol attırmak çok zor değil. Yeter ki sahaya doğru 11 ile çıkın ve iyi bir teknik direktörülük yapın.

Kısacası reklamla SEO’mu olur diyenlere ithafen…

Ayhan KARAMAN

Profesyonel SEO Eğitmeni ve SEO Aşığı. :) 1 YouTube 3 Webrazzi Ödülü. Ne demiş Albert Einstein: “Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.”

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. SEO’da adım adım ilerlemek gerçekten çok önemli bir hal aldı. Hızlı ve ani yapılan çalışmaların zarar verdiğini düşünüyorum. Bir plan çerçevesinde sabırlı bir şekilde basamakları çıkmak bana mantıklı geliyor. Tabi bu esnada piyasada değer verdiğim SEO dökümanları yayımlayan internet sayfalarını inceleyip, önerileri dikkate alıyorum.

  2. Maşallah Ayhan hocam tebrik ederiz seni tekrardan, birçok önemli, başarıya imza attınız. Siz de bu tutku + istek varken seo sektörü ayakta kalacaktır!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merhaba