Ana Sayfa / Hakkımda

Hakkımda


ayhan-karaman1985 Samsun Doğumluyum. Ailemle birlikte SAMSUN’da yaşamaya devam ediyorum.

Meslek hayatım boyunca Turkcell, Nokia, Koç Holding ve sektörün lider e-ticaret markalarında çalıştım. Büyük yapıların, kurumsal şirketlerin içinde edindiğim tecrübelerin iş hayatım boyunca aldığım çoğu kararda etkisi olmuştur.

En önemli kararlarım arasında Site Destek (Dijital Pazarlama Danışmanlık Ajansı) markasıyla başladığımız danışmanlık hizmetini kurmam vardır. Son girişimim 112dijital.com için de benzer şeyleri söyleyebilirim. İnsanlar size ne yapamayacağınızı söyler dururlar ama gerçekten neyi yapıp neyi yapamayacağınızı en iyi siz bilirsiniz. Her girişimimde bana da yapamayacağımı söyleyenler oldu. Yanlış yaptığımı dikte edenler oldu ancak bunların geçerliliği tamamen sizin neyi isteyip neyi istemediğinize bağlı.

google-ayhan-karamanSon çalıştığım şirkette 2 yılı aşkın dijital pazarlama departmanını yönettim. Bu süre zarfında ikinci plana attığım kendi girişimim sitedestek.com’u haketmediği kadar yalnız bıraktığımı farkettim. Bazen gün içinde yaptığınız hataları farketmezsiniz, ancak akşam olduğunda yalnız kaldığınızda aklınız başınıza gelir. Benim de aklımın başıma gelmesi yani akşam olup sakin kafayla düşünmem 2 yıl sonra oldu. Şimdi sadece kendi işlerime odaklanıyorum. En yeni girişimim 112dijital.com için de aynı şey geçerli.

112dijital.com’da verdiğimiz hizmetler şunlardır; SEO, dijital pazarlama danışmanlığı, e-ticarette satış performansı geliştirme, içerik pazarlaması, SEM, sosyal medya hesap yönetimi ve reklamcılığı, online itibar yönetimi.

Son zamanlarda gelen teklifler üzerine bazı vakıf üniversitelerinde eğitimler ve sertifika programları planlamaktayız. Üniversite öğrencilerine faydalı olabilmenin hazzını hiçbir işimde almadığımı belirtmek isterim.

Kurucu Ortağı olduğum ajansım @112dijital’in partnerlik rozeti’de aşağıdaki gibidir;

Benimle iletişim kurmak isterseniz [email protected] mail adresini, 0542 461 64 61 ya da 0850 303 99 90 numaralı telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

4 Yorumlar

  1. Bugün “SEO” kelimesinde 1. sıraya yükseldiğinizi gördüm. Uzun zamandır takip ettiğim ve başarınız ile kıvanç duyduğum bir kişisiniz. Ayrıca benim gibi sizinde Samsunlu olmanız ayrı bir gurur kaynağı. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  2. bir insan seo kelimesinde 1. sayfada uzun süredir duruyorsa, o işi bilen kişidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir