fbpx

Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal Medya Uzmanı, sosyal platformlarda yer alan hesaplarınızın yönetimini profesyonel olarak gerçekleştiren kişilerdir. Siz de sosyal medya uzmanı ya da uzmanları arayışındaysanız bu konuda vermiş olduğum profesyonel hizmetlerimden faydalanabilirsiniz.

Sosyal Medya pazarlamacılığı ve hesap yönetimi, mevcut ve potansiyel müşterilere değer sağlamak, markanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ön plana çıkarmak için inanılmaz bir fırsattır. Sosyal Medya, çok iyi yönetildiğinde markanızı büyütmek için harika bir itici güç olabilir. Markanız sosyal medya pazarlamacılığı ile daha fazla başarı elde etmek istiyorsa, içeriği okumaya devam edin.

Ayhan KARAMAN Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Neler Yapar?

Aslında Ayhan KARAMAN bir SEO uzmanı ve eğitmenidir. Sosyal Medya tarafında kurmuş olduğum ajans Site Destek hizmet vermektedir. Ajans olarak 360 derece dijital performans çözümleri sunmaktayız. Bunlardan bir tanesi de sosyal medya uzmanlığı, reklamcılığı ve hesap yönetimi.

İsterseniz hizmet ve danışmanlık isterseniz eğitim. Benim önerim eğitim almanız yönünde olacaktır. Ama tercih tamamen sizin. Öncelikle eğitimden bahsetmek isterim.

sosyal medya uzmanı ayhan

Eğitim saatlerinin sizin tarafınızdan belirlendiğini hayal edin. Merak ettiğiniz her sorunun cevaplandığı, hesaplarınızı iyileştirmek için size stratejik ipuçların sunulduğu, en iyi içerik uygulamalar konusunda size rehberlik edildiği, verimliliğin artırılmasına ve harika içerik geliştirilmesine yardımcı olacak harika araçlar hakkında bilgilerin verildiği ve verileri anlamanıza, KPI’leri belirlemenize yardımcı olacağımız bir eğitim düşünün. Sosyal Medya hesaplarınızı yönetebilecek seviyeye geldiğinizi hayal edin. Biz öğrenme garantili eğitimler veriyoruz ve öğreneceğinizi garanti ediyoruz.

Ben bunu kesinlikle yapamam, benim yerime başkası yönetsin diyorsanız bu sefer iş tamamen hizmet alma sürecine dönüyor. Bununla alakalı da ajansımız sizin için aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

Hizmet İçeriği

  • Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi. (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Pinterest ve vb.)
  • Sosyal hesaplarınızda düzenli paylaşım yapılması.
  • Müşterilerinizin taleplerine cevap verilmesi.
  • Çeşitli yarışmaların düzenlenmesi ve takibinin gerçekleştirilmesi.
  • Hayran kitlenizin periyodik olarak büyümesinin sağlanması.
  • Etkileşimi artıracak stratejilerin geliştirilmesi ve uygulanması.

Sosyal Medya Hizmeti için sitedestek.com/sosyal-medya adresinden iletişime geçebilirsiniz.

2 Yorum

  1. Google’da bir çok takipçi arttırma yönteminden bahsediliyor. Yıllardır sosyal medya işi yapıyorum. Sizce takipçi arttırmak için en etkili yöntem nedir? Sponsorlu reklamlar? Influencerlar? Sosyal sorumluluk projeleri? Yarışmaya veya kampanyalar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir