Ana Sayfa / Backlink / Kaliteli ve Kalıcı Backlink Satın Al

Kaliteli ve Kalıcı Backlink Satın Al

Kaliteli ve kalıcı backlink satın al cümlesi kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Ama bu hizmeti verebilecek kişi ya da kurum sayısı günümüzde oldukça az. Kimi bağlantıyı satar sattıktan sonra kaldırır. Kimi illegal yöntemlerle ekleme yapar. Bazıları da ekledim der eklemez. Nedir bu backlink almak isteyen kişilerin bu sektörden çektikleri. Bu konu başlığıyla yazmış olduğum makalemde sizlere güvenilir bir firma hakkında bilgiler aktaracağım. Bu firma Backlinkmi. Müşterileri için kalıcı kaynaklar temin eder, bu kaynakları sosyal paylaşım platformlarıyla destekler ve kaliteli olmasını sağlar. Link döngüsü yöntemiyle bu süreci farklı bir boyuta taşır.

Öncelikle firmayı tanıyalım;

Backlinkmi, sektörde yaklaşık 8 yıldır hizmet veren, bünyesinde her uzmanlık alanına özel uzmanlarla çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluştur. Tek yaptığı iş backlink kaynakları temin etmek olduğundan dolayı kaliteye oldukça önem verir. Müşterilerine sunmuş olduğu online raporlama seçeneğiyle Türkiye’de ve Dünya’da bir ilke imza atmıştır. Düşünsenize birisi sizin siteniz için bir çalışma yapıyor ve siz bunu online olarak takip edebiliyorsunuz. Acaba siteme çalışma yapıldı mı? ne zaman raporlama sunulacak? faydalı mı, faydasız mı? gibi sorular sormak yerine arkanıza yaslanıp bu süreci takip etmek. Ne kadar güzel değil mi?

Şimdi firmanın müşterilerine sunduğu en gelişmiş paket olan Gold hakkında bilgiler aktarmak istiyorum. Bu paket ile 120 sosyal medya paylaşımı, 17 özgün içerik, 2 blog tanıtımı, 3 paravan blog, site ve rakip analizi ayrıca 1 özel dizin ekleme hizmeti satın almaktasınız. Bu alınan hizmetler çok farklı bir stratejiyle sizlere sunuluyor. Yani hepsi internet sitenize eklenmek yerine bir link döngüsü şeklinde birbirleri arasında birleştiriliyor. Öncelikle sitenizin sektörüyle uyumlu paravan bloglar oluşturuluyor. Daha sonra siteniz ve hedef kelimelerinizle alakalı makaleler yazılıyor bu makalelerden link çıkışları sağlanılıyor ve paravan blog kaynaklarında yayınlanıyor. Yayınlanan yazıların bağlantıları sosyal imleme sitelerine gönderiliyor. Özel dizin sitesine eklemeniz yapıldıktan sonra Dmoz başvurunuz tamamlanıyor. En son olarak sosyal paylaşım platformlarında sitenizin ana sayfası ve alt sayfaları paylaşılıyor. Tüm yapılan işlemler tarafınıza ayrıntılı olarak raporlanıyor. Firma tüm çalışmalarında aynı stratejiyi uygulamaktadır.

Değerli okurlarımız eğer backlink satın alma konusunda arayış içerisindeyseniz önerimiz kesinlikle Backlinkmi firmasıdır.

Firmanın internet sitesine http://www.backlinkmi.com/ bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Mutlaka Okumalısın

link oluşturma stratejileri

6 Adımda Başarılı Link Oluşturma Stratejisi

Linkler SEO için oldukça önemlidirler. Link oluşturma çalıştırmaları mantıksal SEO stratejinizin içerisinde yer almalıdır. En …

5 Yorumlar

  1. Halil İbrahim Kaya

    Hocam kesinlikle siz öneriyorsanız bir bildiğiniz vardır daha önce seotures.com firması ile çalıştım sizin tavsiyeniz üzerine kazançlı çıktım bu önerinizide dinliyeceğim çok teşekkür ediyorum.

  2. Deneyelim, faydası olacağını düşünüyorum. Birde ücretli backlink satışı için iletişim sayfasından mail gönderdim. İlgilenebilir misiniz?

  3. Firma gerçekten çok başarılı. Sizin tavsiyenizle backlink hizmeti satın aldım. Çok ilgilendirler ayrıca web sayfamın yükselmesi konusunda da katkıda bulundurlar. Raporlamaları zaten mükemmel. Tavsiye ederim.

  4. Yazılarınız için teşekkürler.Sayenizde Google’da üst sıralara çıkacağız.

  5. bilgi faydali ve basarili bilgi için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir