Ana Sayfa / Backlink Paketleri

Backlink Paketleri

Backlink paketleri, web sayfalarımızın arama motorlarında iyi konumlara gelmesi, alexa sıralamalarında iyileşmesi, trustrank ve pagerank gibi değerler kazanması için ekleme ihtiyacı duyduğumuz kaynaklardır. Her web sitesi sahibi web sayfasını kurar, içeriğini ekler ve backlink alacağı zamanı bekler. Belli bir süre geçtikten sonra farklı web sayfalarından bağlantı almak için harekete geçer. Burada dikkat etmediğimiz bir konu vardır. Bağlantı alan kişiler her önüne geldiği yerden alınan dış kaynağın etkili olacağını düşünür. Bu düşünce artık geçmiş dönemlerde kaldı. Artık kaliteli, kalıcı ve sosyal sinyalleri kuvvetli kaynaklar etkili olmaktadır. Bizler de bu tecrübelerimize istinaden siz değerli müşterilerimize özel çalışma içerikleri hazırlayan İnternet sitesiyle alakalı bir içerik hazırladık.

backlink-paketleri

Bu konuda Hazırlamış olduğu çalışma içeriğinde sosyal medya paylaşımları, blog tanıtımları, sektörünüze özel nitelikli paravan siteler, sosyal imleme ve web 2.0 bağlantılarına yer veren Backlinkmi.com sitesi ile çalışabilirsiniz. Markanın çalışmalardaki strateji ise aşağıdaki gibidir;

Öncelikle sizin hedef kelimeleriniz ile alakalı seo uyumlu makaleler yazılır. Makalelerden hedef kelimelerinize link çıkışları tamamlanır ve kaliteli blog sitelerimizde yayınlanır. Sektörünüzle uyumlu nitelikli olarak oluşturduğumuz paravan bloglarda ise bloglarda yayınladığımız makaleler kaynak olarak gösterilerek yayınlanır. Blog sitelerinde ve paravan bloglarda paylaşılan tüm yazılar size özel açılmış sosyal ağlara gönderilir. Web 2.0 bağlantıları ise sadece paravan bloglar için kullanılır. En son olarak tüm eklenilen bağlantılar sosyal imleme sitelerine gönderilir. Tüm bu yapılan işlemler tarafınıza ayrıntılı olarak raporlanır. Bu hizmetin en güzel yanı ise yapılan çalışmaları anlık olarak takip edebilmenizdir.

Bu tür çalışmalara çok uygun fiyatlara sahip olabileceğinizi biliyor musunuz?

Çalışmalar Backlinkmi güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Bu çalışmalarla birlikte alexa oranınızda ciddi oranda iyileşme, kelime bazlı yükselme, bir çok kriterde gözle görülür oranda artış göreceksiniz. Bu hizmetler google algoritmalarıyla uyumlu olarak hazırlanıp, test edildikten sonra tarafınıza sunulmuştur. Kesinlikle hiç bir zararı yoktur. Daha farklı backlink paketleri için firmayla iletişim kurmanızı önermekteyiz..

Öncelikle web sitenizi inceleyip sonrasında size fayda sağlayacak backlink hizmetini sağlayan İnternet sitesi: backlinkmi.com

Detaylı bilgi için ilgili İnternet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

13 Yorumlar

 1. Bu paketler çok kaliteli Ayhan bey.. Muhakkak makaleyi okuyan arkadaşlar sizinle çalışmalılar.

 2. Ayhan bey,

  2 Sitem için satın almak istiyorum. Bana ulaşabilir misiniz?

  • Mail gönderdim Semih bey. Telefon numaranızı gönderebilirseniz arayabilirim. İsterseniz sizde 0850 303 99 90 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

 3. kaliteli bir paket gibi görünüyor az ama öz… peki paravan bloglar pr’li mi acaba ?

 4. Ayhan hocam adınızı bir çok yerde gördüm. Size güvenmek için gerekli geri bildirimleri aldım. Şimdi benim araç kiralama üzerine bir sitem var. İncelemenizi ve bana uygun olacak bir çalışma önermenizi istiyorum. İletişim bölümünden bir mesaj gönderdim. Bana yardımcı olabilir misiniz? Sizinle çalışmak istiyorum.

  • Hakan bey,

   Memnuniyetle çalışırız. Mesajınız tarafıma ulaştı. Sitenizi inceledikten sonra sizlere e-mail ve telefon aracılığıyla geri dönüş yapacağım.

   İyi günler.

 5. Ayhan bey ile yaklaşık 15 gündür çalışıyorum. Gerçekten süreci profesyonel olarak yönetmektedir. Kendisine çalışmalardan ötürü teşekkür ederim.

 6. Backlink önemi tartışmasız siteler için birinci sıradadır,google de yükselmek için vazgeçilmezdir 🙂

 7. Gerçekten bu konuya çok güzel değinmişsiniz. Bende sizinle iş birliği içerisine girmeyi düşünüyorum. Mümkünse iletişim kuralım.

 8. harika bir hizmetiniz var deneyiminizden şüphem yok

 9. Güzel bilgi ve deneyimlerinizi bizle paylaştıgınız için sagolun ayhan bey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir